Waffles the Rabbit

Waffles the Rabbit

$15.00
Skip to product information
Waffles the Rabbit

Waffles the Rabbit

$15.00 Unit price $15.00 each

There once was a rabbit named Waffles. He lived in a kingdom made of cardboard boxes.


Waffles the rabbit is used to his own living space, toys and food, until one day a bunny named Pancakes arrives...

You may also like