Skip to product information
The Fruit and Veg Pals
$14.99
Unit price
$14.99 each
We're The Fruit and Veg Pals and we want to be friends with you too.
So, we have put together a healthy rhyme especially for you.
We will teach you about all the goodness that's crammed deep inside of us.
And explain why to eat us really is a must.
So pull yourself up a seat as we teach you our healthy rhyme.
Then wait for us to appear on your plate, as it's almost dinner time.